Сергій Кислиця зустрівся з викладачами та студентами-учасниками Моделі ООН у Нью Йорку

Сергій Кислиця зустрівся з викладачами та студентами-учасниками Моделі ООН у Нью Йорку

На майданчику виставки «Ukraine. Tribunal. Crucifixion» відбулась низка зустрічей Посла Sergíy Kyslytsya з викладачами та студентами, які беруть участь у Моделі ООН у Нью-Йорку.

Модель ООН - це максимально наближена до реальності симуляція, де майбутні дипломати однієї держави мають відстоювати інтереси якоїсь іншої країни в комітетах ООН. Цього року Україну представляє команда National University of "Kyiv-Mohyla Academy" (NaUKMA) NMUN Club of Kyiv-Mohyla Academy та Український католицький університет UCuniversity.

3 квітня українська команда, яка представляє Ліхтенштейн, та команда Мангеттен коледжу, яка представляє Україну, мали можливість обговорити з Постійним представником широкий спектр актуальних питань порядку денного ООН, діяльності нашого представництва та поточної ситуації в Україні. Делегати також ознайомилися з артефактами, представленими на виставці, що є прямими доказами воєнних злочинів росії, скоєних під час повномасштабного вторгнення агресора в Україні.

4 квітня академічні радники та організатори Моделі ООН також відвідали виставку, що, за словами одного з них "зробила війну зримою", показала докази російських злочинів проти України і людяності.

6 квітня Посол Sergíy Kyslytsya провів зустріч з групою студентів факультету права Університету Оттава, які мали можливість поставити свої запитання на найбільш гострі питання, а також на власні очі побачити докази жахливих злочинів рф в Україні.