Зустріч з відомим дослідником, професором КНУ ім.Шевченка та головою Міжнародної асоціації дослідників Голодомору-геноциду Володимиром Сергійчуком

Зустріч з відомим дослідником, професором КНУ ім.Шевченка та головою Міжнародної асоціації дослідників Голодомору-геноциду Володимиром Сергійчуком

9 листопада у Постійному представництві України при ООН відбулася зустріч з відомим дослідником, професором КНУ ім.Шевченка та головою Міжнародної асоціації дослідників Голодомору-геноциду Володимиром Сергійчуком.

У присутності дипломатів ППУ та ГКУ в Нью-Йорку, а також представників української діаспори, професор Володимир Сергійчук представив результати наукових досліджень, метою яких з’ясування реального числа жертв Голодомору українського народу 1932-1933 років, а також фактологічне обґрунтування наявності ознак геноциду у цій трагедії.

У 2009 році СБУ провела розслідування кримінальної справи, порушеної за фактом вчинення геноциду в Україні у 1932-1033 роках за ознаками злочину, передбаченого ч.1 ст.442 (геноцид) Кримінального кодексу України.

Під час розслідування справи та її розгляду Апеляційним судом м.Києва було встановлено намір тоталітарного режму знищити частину української нації як такої. Діалог з Володимиром Сергійчуком, а також домовленості про подальшу співпрацю мають для ППУ важливе практичне значення у контексті подальшої роботи з визнання Голодомору українського народу актом геноциду та підготовки до заходів в рамках ООН з нагоди 90-х роковин цієї трагедії.