До виконання завдань Місії ООН зі стабілізації у ДР Конго приступили військовослужбовці чергової ротації українського національного контингенту

До виконання завдань Місії ООН зі стабілізації у ДР Конго приступили військовослужбовці чергової ротації українського національного контингенту

У базовому таборі 18 окремого вертолітного загону Місії ООН зі стабілізації у ДР Конго, командир восьмої ротації підполковник Григорій Ситник передав повноваження командиру дев’ятої ротації льотчику-снайперу полковнику Віталію Цапку.

У церемонії передачі повноважень взяли участь представники оперативної групи Міністерства оборони України на чолі з полковником Олександром Загороднім, а також особовий склад українського національного контингенту.

Командири попередньої та нової ротацій вертолітного загону підписали Акт прийому-передачі повноважень та доповіли голові оперативної групи Міністерства оборони України про зміну командування 18 ОВЗ. Передачі повноважень передував процес перевірки наявності та стану зброї, майна, авіаційної та наземної техніки, а також передача повноважень і посад між військовослужбовцями двох ротацій, що здійснювались під контролем оперативної групи Міністерства оборони України.

Після церемонії прийому-передачі повноважень на базі табору 18 ОВЗ, що дислокується в м. Гома було організовано святковий концерт за участю школярів місцевої школи, творчих колективів та цивільного населення, вдячного українським миротворцям за їх захист.

Військовослужбовці нової ротації вже приступили до охорони та оборони базового табору та виконали на вертольотах Мі-24 та Мі-8 перші польотні завдання, поставлені Місією ООН зі стабілізації в ДР Конго. Таким чином, особовий склад загону приступив до виконання завдань за призначенням.

Помічник командира 18 ОВЗ по зв’язкам зі ЗМІ старший лейтенант Андрій Остапюк