Україна нарощує потужності в сфері морських досліджень

Україна нарощує потужності в сфері морських досліджень

Понад півсотні міжнародних експертів з питань морського середовища зберуться цього тижня на регіональний семінар «Workshop», який проходитиме в Одесі за організаційної підтримки Уряду України, а також ООН. Про це повідомиляє Укрінформ.

"Проведення такого заходу в Україні має вирішальне значення для нашої держави – з огляду на важливість нарощування потужностей у сфері морських досліджень, а також з метою просування міжнародного іміджу України як морської держави", - зауважили в Постійному представництві України при ООН.

Захід, який триватиме 17-18 жовтня, проходитиме в рамках другого циклу Регулярного процесу з питань оцінки стану морського середовища, що є глобальним механізмом, започаткованим Всесвітнім самітом зі сталого розвитку (в 2002 році).
Механізм має на меті регулярне спостереження та аналіз екологічних, економічних й соціальних аспектів Світового океану, що сприяє сталому управлінню людською діяльністю.
Очікується, що участь у семінарі візьмуть понад 50 експертів з різних країн світу.
Вони розглянуть, зокрема, соціально-економічний аспект у регіоні Північної Атлантики, Балтійського, Середземного й Чорного морів.