22-24 червня делегація Ради Безпеки здійснила робочий візит на Гаїті

22-24 червня делегація Ради Безпеки здійснила робочий візит на Гаїті

Постійний представник України при ООН Володимир Єльченко в складі делегації Ради Безпеки ООН здійснив візит до Гаїті. Візит мав на меті підтвердити підтримку Радою Безпеки уряду і народу Гаїті у контексті сприяння стабільності і розвитку країни, зокрема її інституційного зміцнення.

У ході візиту делегація РБ ООН провела переговори з Президентом Гаїті, Прем’єр-міністром, членами Вищої ради національної поліції та Вищої судової ради, членами Сенату і Палати депутатів, керівництвом Представництва ООН та Місії ООН, а також представниками приватного сектора та громадянського суспільства.

Значна увага була приділена оцінці стану імплементації резолюції РБ ООН 2350 (2017), зокрема щодо започаткування діяльності Місії ООН з питання верховенства права на Гаїті.

Робота представника України у складі делегації РБ ООН була спрямована на підтвердження незмінної підтримки Україною зусиль зі стабілізації Гаїті, а також підтримання стабільності в Карибському регіонів. У ході візиту також порушувалося питання боротьби з холерою у цій країні.