Відкриття виставки сучасного мистецтва «Український інсайт» в штаб-квартирі ООН

З 15 до 26 травня в штаб-квартирі ООН проходить виставка сучасного українського мистецтва «Український Інсайт», яка об'єднала роботи всесвітньовідомих українських митців: Віктора Сидоренка, Олега Тістола, Миколи Маценка та Валентина Попова.

Представлені картини та скульптури є своєрідним авторським поглядом на процеси еволюції громадянського суспільства, народженого в Україні після Революції Гідності. Усі експонати ― це взірці найвищого ґатунку, гідні бути в експозиціях більшості світових музеїв та галерей.

Мистецький проект «Український Інсайт» уперше демонструється саме в Організації Об'єднаних Націй ― у Нью-Йорку ― столиці світу. Адже його побачать делегати п'ятьох континентів ― 193 держав – членів Організації, представники мерії міста, ділових та академічних кіл США. Це непересічна подія в царині зміцнення міжнародного іміджу України. Вона дає змогу донести світові сигнал про те, що наша держава змінюється ― політично, економічно, культурно та духовно, має невичерпний потенціал для реалізації найсміливіших мистецьких ініціатив, слугує платформою для креативних задумів, пройнятих духом часу і звернених у майбутнє. «Український Інсайт» є також чудовою платформою для генерації подальших ідей просування України на міжнародній арені.