Стажування в Постійному представництві України при ООН

Стажування в Постійному представництві України при ООН

Мрієте пов'язати кар'єру з ООН, але не знаєте з чого почати? Є можливість.

Розшукуємо студентів останніх курсів для проходження безоплатного стажування терміном до шести місяців в Постійному представництві України при ООН.

Базові вимоги - профільний напрям навчання (міжнародні відносини, міжнародне право, міжнародні економічні відносини) та вільне володіння українською і англійською мовами. Знання інших іноземних мов та досвід стажування в міжнародних організаціях вітається.

Ми пропонуємо - конкретний напрямок роботи в Раді Безпеки, Генеральній Асамблеї та інших органах ООН, можливість ознайомитись зсередини, як працює всесвітня організація, знайомство з цікавими людьми тощо.

Віримо, що набутий під час стажування досвід допоможе вам розпочати кар'єру, пов'язану з системою ООН та міжнародними відносинами.

Якщо ви зацікавилися, будь-ласка, надсилайте свої CV та мотиваційний лист англійською мовою на unukraineintern@gmail.com.

P.S. Будучи державною установою з обмеженим фінансуванням, стажування є безоплатним. На жаль, Постійне представництво України при ООН не зможе покрити витрати на переїзд, проживання, харчування, пересування містом тощо.